Reklam Bütçenizi Efektif Kullanın
Dijital reklam yönetimi dijital dünyada hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak en önemli enstrüman olarak öne çıkmakta. Beraber oluşturduğumuz reklam stratejisi ile reklam kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Google Ads

Google Ads platformundaki uzmanlığımız ile ilgili konumlarda gerekli reklamlarınızı öne çıkararak hedef kitlenize ulaşıyoruz.

Meta for Business Suite

Facebook ve İnstagram üzerinde reklam kampanyalarınızı oluşturup Meta for Business Suite ile takip ve yönetimini yaparak sosyal medya platformlarında spesifik kitlenize ulaşıyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması

Arama motorlarında yapılan herhangi bir aramanın sonucunda ön sıralarda gözükmenizi sağlamak için özgün SEM kampanyaları oluşturup daha çok insana ulaşmanızı sağlıyoruz.

dijital reklam

 

Dijital Reklam Kampanyanızı Planlıyoruz

Aşağı kısımdaki zaman tüneli doğrultusunda dijital reklam kampanyanızı oluşturuyoruz.

Dijital Mecranın Gücü

Günümüzde yapılan araştırmalara göre bir reklam kampanyasını dijital mecralarda görenler, dijital haricinde TV, gazete benzeri platformlarda görenlere göre; kampanyaya 3 kat daha fazla ilgi göstermişlerdir. Dijital platformlardaki reklam gücünüzü ajansımız ile yükseltip reklam bütçenizi en efektif şekilde kullanın. Grafikte dijital pazarlama enstrümanlarının verim oranlarına göre dağılımı görebilirsiniz. Gelin beraber bir strateji oluşturalım.

Görüşme Başlat!
Whatsapp Destek
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz