Web Tasarım ile Öne Çıkın
Hala bir web siteniz yoksa gelin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda oluşturalım. Arama motoru optimizasyonuna uygun, modern ve tüm cihazlara uyumlu oluşturacağımız siteniz sayesinde müşterilerinize veya hedef kitlenize en verimli şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.
 • Birlikte çalıştığımız kaliteli hosting hizmetleri ile alan adınızı oluşturuyoruz.
 • İhtiyaç analizi yaparak web sitenizde olması gereken işlevleri belirleyip o doğrultuda bir yapım sürecine giriyoruz.
 • Belirlediğimiz işlevlerin en etkin ve verimli çalışacağı tasarımda web sitenizin temelini oluşturuyoruz.
 • Ürün veya hizmet sunduğunuz sektörün dinamiklerine uygun şekilde bir görsel tasarım dili belirleyip uyguluyoruz.
 • Engelli bireylerin de sitenizden en etkin şekilde faydalanmasını sağlayacak şekilde sitenizi gerekli donatılar ile tasarlıyoruz.
 • SSL Sertifikası ile sitenizin güvenli olduğunu tescilleyerek müşterilerinize bilgilerinin güvende olduğunu kanıtlıyoruz.
 • Websitenizi müşterilerinize veya hedef kitlenize en uygun şekilde ulaşmanızı sağlayacak görsel ve metin içerikleriyle donatıyoruz.
 • İsteğiz dahilinde sizin de içerik oluşturup yayınlayabileceğiniz platform düzenini kuruyoruz.
 • Web sitenizin kurulumu tamamlandıktan sonra düzenli olarak performansını ölçüp size raporlayarak site sağlığınızı stabil düzeyde tutarak olası gecikmelerin önüne geçiyoruz.
 • Sitenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda ana yapısını bozmadan ek sayfalar ekleyerek veya var olan sayfaları düzenleyerek yeni içerik veya hizmetlerinizle güncelliyoruz.
 • İşletmenizin ve müşterilerinizin websitesi düzeyinde bulunan bilgilerini olası hacker saldırılarına karşı korumak için düzenli şekilde güvenlik konusunda ölçüp gerekli adımları uyguluyoruz.
Dijital Varlığınızı Tescil Ediyoruz

Rüzgarın dijital dünya yönünde estiği günümüzde araştırmalara göre insanlar interneti en çok bilgi alma amaçlı kullanmakta. Bu nedenle güncel ve aktif web sitesine sahip olan işletmelerin veya markaların sektörlerinde her açıdan öne çıktıkları aşikar. İşletmenizin bu rüzgar yönünde ilerlemesini sağlayacak en etkili çözüm yolu websiteniz ile dijital varlığınızı tescillemek. İşte bu noktada sağ kısımdaki halkada belirtilen enstrümanlar ile size destek oluyoruz.

Teknik

E-Ticaret

Sunduğunuz ürün veya hizmetleri en etkin şekilde sunacak ve potansiyel müşterilerinizi sadık müşterilere çevirecek e-ticaret platformunuzu oluşturuyoruz.
İçerik

Müşteri Deneyimleri & Referanslar

Müşterilerinizin deneyimlerini veya referanslarınızı hedef kitlenize etkileyici şekilde yansıtacak içerikler ile işletmenizin elini güçlendirecek deneyim veya referans sayfaları oluşturuyoruz.
İçerik

Blog

Deneyimli içerik yazarları ile çalışarak sektör dinamiklerinize uygun ve güncel blog yazıları oluşturarak hedef kitlenizle güçlü bir iletişim kurmanızı sağlıyoruz.
Teknik

Yönetim Paneli

Sizin de istediğiniz zaman sitenize içerik ekleyebileceğiniz veya değişiklikler yapabileceğiniz yönetim panelini sunuyoruz ve kullanımı konusunda destek oluyoruz.
Teknik

Uyumluluk

Günümüzde yapılan araştırmalara göre internet kullanıcılarının %55.7 oranında kısmı mobil cihaz kullanmakta. Bu doğrultuda websitenizi tamamıyla mobil cihazlara uyumlu şekilde tasarlayarak verimliliğini artırıyoruz.
İçerik

CTA Stratejileri

Web sitenize ulaşan trafiği, haftalık bültene kaydolma gibi aksiyon elementleri ile işletmeniz için dönüşüme çeviriyoruz. Call to Action stratejileri oluşturarak web sitenizden maksimum verimi almanızı sağlıyoruz.
Görüşme Başlat!
Whatsapp Destek
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz