Sosyal Medya Pazarlama Çözümleri İle Yanınızdayız
Sosyal medya pazarlama çözümleri işletmenizin dijital varlığı konusundaki en önemli başlık olarak öne çıkmakta.
Sosyal medya hesaplarını güncel trendlere ve sektör dinamiklerinize uygun şekilde yaratıcı şekilde oluşturup yönetiyoruz. Hedef kitlenizle sosyal medya platformları ile verimli bir ilişki kurmanızı sağlıyoruz.

sosyal medya

10224+
kelime organik içerik
2+
yıl deneyim
23+
Sosyal Medya Kampanyası
54+
Oluşturulmuş rapor
Sosyal Medya Pazarlama Yetkinliklerimiz

Sosyal medya varlığınızı geliştirmek için farklı ve etkili yollara başvuruyoruz.

Etkili Pazarlama Stratejisi

İşletmenizin ihtiyaçlarına ve sektörün dinamiklerine uygun pazarlama kampanyası için güçlü bir pazarlama stratejisi oluşturuyoruz.

Sizin Hikayeniz

İnsanları etkileyip işletmenizin hikayesi hakkında merak uyandıracak etkileyici içerikler oluşturarak hedef kitlenizle dirsek dirseğe bir iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

Tasarım

Canva platformunu etkin kullanarak gönderiler ve kampanya görselleri oluşturarak hesaplarınızı güncel ve modern şekilde yönetiyoruz.

İçerik Oluşturma

Çalıştığımız içerik yazarları ile hedef kitlenize hitap etmenizi sağlayacak ve hizmetleriniz konusunda en verimli bilgilendirmeleri yapacak içerikleri oluşturuyoruz.

Hedef Kitle Analizi

Her sosyal medya platformunun kullanıcı profili farklı olduğu için hitap etmek istediğiniz kitle doğrultusunda doğru platformları belirleyerek stratejimizi gereken platformlar üzerinde yoğunlaştırıyoruz.

Raporlama

Sosyal medya çalışmalarımızdan aldığımız dönüşü detaylı şekilde veri grafikleri ile raporlayarak sizi bilgilendiriyoruz ve üzerine analizler yaparak gereken geliştirmeleri uyguluyoruz.
sosyal medya pazarlama
Kitleniz ve İşletmenizi Beraber Genişletin!
İşletmenizin gelişimi konusunda sosyal medya pazarlama çözümlerinin gücünü yapılan araştırmalar üzerinden inceleyebiliriz.
  • 200 milyon sosyal medya kullanıcısının %71’i her gün en az 1 işletme hesabını incelemekte.
  • Pandeminin de etkisiyle 2020 yılında her gün 1.3 milyondan fazla kullanıcı sosyal medyaya katıldı.
  • Ortalama bir internet kullanıcısı gününün 7 saatini aktif geçirmekte ve bu haftada 48 saatten fazla aktif olduğu anlamına gelmekte.
En Güçlü Platformlar

4E Dijital Pazarlama olarak günümüz  sosyal medyasının en güçlü ve etkin platformlarını kullanarak sosyal medyanızla öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Meta Business Suite

Facebook platformunun İnstagram ve Facebook işletme hesaplarınızı yönetebildiğimiz ve etkili şekilde raporlamalar yapabildiğimiz platformu yetkin şekilde kullanıyoruz.

Linkedin Business Solutions

Linkedin üzerinde işletmenizin profilini oluşturup profesyonel şekilde hedef kitlenize ulaşmanızı ve hatta iş ilanı bile açabilmenizi sağlayarak dijital varlığınızı geliştiriyoruz.

Google My Business

Google My Business çözümleri oluşturarak lokal hedef kitlenizi size kolayca ulaştırıyoruz ve Google platformunda güncel kalmanızı sağlıyoruz.
Görüşme Başlat!
Whatsapp Destek
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz