dijital pazarlama
dijital pazarlama
SEO: İşletmeniz İçin Profesyonel Çözüm

Günümüzde Google gibi arama motorları platformlarında yapılan arama sonuçlarını oluşturmak için üst düzey yapay zeka algoritmaları kullanmakta. Ana hedefimiz bu algoritmaları teknik ve içerik SEO çalışmaları ile aşarak arama sonuçlarında sizi en başa oturtmak.

SEO Enstrümanları

Yapacağımız ihtiyaç analizi sonucunda, işletmenizin ihtiyacı olan enstrümanları kullanarak hedeflerinize ulaşmanız için 4E Dijital Pazarlama olarak yanınızdayız.

Site İçi SEO

Genel yapısını analiz edeceğimizin sitenizin, içerik derinliği yüksek, eşsiz ve kullanıcı dostu olacak şekilde iç yapısını düzenliyoruz.

Google Penalty

Sitenizi, kötü site haritası veya kalitesiz içerik nedeniyle arama motorlarında düşük görünürlüğe neden olan Google Penalty durumundan kurtarıyoruz.

Teknik SEO Denetimi

Arama motorlarındaki görünürlüğünüze etki edecek web site sağlığı gibi her türlü problemde teknik yetkinliklerimiz ile çözümler sunuyoruz.

İçerik Oluşturma

Tasarım ve yaratıcılık yeteneklerimizi kullanarak eşsiz içerikler oluşturup markanızı arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması

Arama motorlarında görünürlüğünüzü artırmak için reklam stratejileri oluşturarak ayırdığınız reklam bütçesinden maksimum verimi almanızı sağlıyoruz.

Raporlama & Analiz

Yaptığımız SEO çalışmalarını Google Analytics gibi araçlar kullanarak düzenli ve anlaşılır şekilde raporluyoruz ve analizini yaparak stratejilerimizi geliştiriyoruz.
Web Sitenizin SEO Analizini Yapalım!


  seo

  Trafiğinizi Artırın!
  Yaptığımız çalışmaların müşterilerimizin organik trafik verilerinde yüzde kaçlık bir artış sağladığını hemen aşağıda görebilirsiniz. Ölçümler Google Search Console ile yapılmıştır.
  SEO DANIŞMANLIĞI
  70%
  Site İçi SEO Çözümleri
  95%
  Teknik SEO Çalışmaları
  68%
  Görüşme Başlat!
  Whatsapp Destek
  Merhabalar,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz