Son güncelleme: 06/07/2023
Kullanım Koşulları

Bu web sitesini kullanarak, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu koşulları dikkatlice okuyun:

Mülkiyet Hakları

 1. Bu web sitesi ve içeriği, 4E Dijital Pazarlama Ajansı (“Ajans”) veya içerik sağlayıcıları tarafından telif hakkı, ticari marka hakları, patent hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunan materyaller içerir. Tüm haklar saklıdır.
 2. Ajans’ın izni olmadan, web sitesindeki hiçbir içeriği kopyalama, çoğaltma, değiştirme, dağıtma, yeniden yayınlama, satma, lisanslama veya ticari amaçlarla kullanma hakkına sahip değilsiniz.

Web Sitesi Kullanımı

 1. Web sitesini kişisel, ticari olmayan ve yasal amaçlarla kullanabilirsiniz. Ancak, web sitesini herhangi bir yasadışı, hileli, yanıltıcı, saldırgan, tehditkar, müstehcen veya zararlı amaçla kullanmamayı kabul edersiniz.
 2. Web sitesine erişim sağlarken, diğer kullanıcıların haklarına saygı göstermek ve web sitesinin düzgün işleyişini engelleyecek herhangi bir eylemde bulunmamakla yükümlüsünüz.
 3. Web sitesini kullanırken, Ajans’ın ve üçüncü tarafların haklarını ihlal eden, kötüye kullanan veya zarar veren herhangi bir davranışta bulunmamayı kabul edersiniz.

Bağlantılar ve Üçüncü Taraf İçeriği

 1. Web sitesi, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar veya entegrasyonlar içerebilir. Bu bağlantılar veya entegrasyonlar, Ajans’ın kontrolü dışındaki kaynaklara yönlendirme yapmanızı sağlar. Bu üçüncü taraf web siteleri ve içerikleri üzerinde kontrolümüz olmadığını lütfen unutmayın.
 2. Üçüncü taraf web sitelerini kullanırken, Ajans’ın bu sitelerin içeriği, doğruluğu, güvenliği veya gizlilik politikaları hakkında herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul edersiniz. Bu siteleri kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Sorumluluk Reddi

 1. Web sitesi ve içeriği “olduğu gibi” sunulur. Ajans, web sitesinin kesintisiz, hatasız, güvenli veya virüslerden arındırılmış olacağını garanti etmez.
 2. Ajans, web sitesinin kullanımıyla ilgili olarak ortaya çıkan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu değildir. Bu, doğrudan, dolaylı, arızi, cezai veya sonuçta ortaya çıkan herhangi bir zararı veya kaybı kapsar.
 3. Web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunu, eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmemekteyiz. Bu bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karardan veya eylemden doğacak sonuçlardan tamamen siz sorumlusunuz.
 4. Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; İstanbul Anadolu Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Gizlilik Politikası

Web sitesini kullanırken, Ajans’ın gizlilik politikasını kabul ettiğinizi ve kişisel verilerinizin Ajans tarafından toplandığını, işlendiğini ve korunduğunu anladığınızı kabul edersiniz. Lütfen 4E Dijital Pazarlama Ajansı Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgi edinin.

Değişiklikler

Ajans, kullanım koşullarını zaman zaman güncelleme hakkını saklı tutar. Güncellemeler, bu sayfada yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Web sitesini kullanmaya devam ederek, güncellenmiş kullanım koşullarını kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

İletişim

Kullanım koşullarıyla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

4E Dijital Pazarlama Ajansı

E-posta: info@4edigitalmarketing.com

Telefon: +90 (532) 677 93 04

 

Görüşme Başlat!
Whatsapp Destek
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz